خرید کسب و کارهای کوچک در ازبکستان

خریداری یک کسب و کارِ آماده در ازبکستان
 
چه بخواهید تجارتی را خودتان راه اندازی کنید، چه تجارتی را به صورتِ آماده بخرید، فرآیند و دقت لازم برای رهبری مشابه است.دلایل زیادی وجود دارد که ثابت می‌کند خرید تجارت‌های موجود از شروع تجارت بهتر است: کاهش ریسک،جریان وجوه نقدی ، وجود روابط تثبیت شده بین فروشنده و مشتری، جلوگیری از کار‌های زمان‌ بر و ملامت‌آور مربوط به راه‌اندازی و غیره.

ما درک می‌کنیم که خریداران پیش از اینکه تصمیم به خرید بگیرند، به اطلاعات زیادی نیاز دارند. دانستن اینکه آیا این تجارت قانونی است، آیا ارزیابی از این بیزنس منطقی است، آیا این صنعت مورد توجه بازار است و آیا فرصت‌های بهتری نیز وجود دارد یا نه ، برای خریدار مهم است. بهترین راه برای پاسخ به این سوالات این است که تا حد ممکن تجارت‌های مختلف را بررسی کنید یا وارد تجارتی شوید که از آن سررشته دارید، آنگاه در موقعیت بهتری قرار خواهید داشت تا آن‌ها را ارزیابی کنید.

سایتِ بخارا بستری را برای مقایسه و ارزیابی انواع تجارت‌های واجد شرایط در صنایع و مناطق مختلف فراهم می‌کند. شما می توانید در این زمینه با همکاران و کارشناسان ماکه در این زمینه در ازبکستان فعال هستند تماس حاصل بفرمایید تا از جزئیات آن مطلع شده و سپس با آگاهی اقدام نمایید.

خط تولید لوله های سیمان آزبست (سیمان کریزوتیل)

پارامترهای فنی: 1. برای تولید لوله هایی با قطر 100-240 میلی متر. 2. بهره وری: با قطر لوله 100 میلی متر و ضخامت دیواره 8 میلی متر. بهره وری 300 عدد / شیفت (8 ساعت)

مکان : تاشکند

قیمت:   قابل مذاکره

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کد: 14000234

 

کارخانه کوچک برای تولید بتن پلی استایرن

مینی کارخانه تولید بتن پلی استایرن و بتن پلی استایرن منبسط شده ، با ظرفیت تولید 32 متر مکعب در یک شیفت!

کلیه تجهیزات در روسیه طراحی و ساخته شده است.
مجموعه تحویل مجموعه شامل: تاییده های فنی ، گواهی ضمانت تجهیزات ، گواهی انطباق و مشخصات موجود است! 

مکان : تاشکند

قیمت:   38000 دلار

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
کد: 14000233

 

کارخانه تولید آجر

تولید 12000 واحد در روز با استفاده از ماشین آلات ایرانی و از همه لحاظ با کیفیت ، قابل اعتماد و تضمین شده است. این کارخانه در سال 2018 به بهره برداری رسید و هم اکنون فعال است. اکنون سفارش بیش از 2 میلیون آجر دارد که برای تولید بدون وقفه ضروری است ، این شرکت شریک بزرگترین شرکتهای ساختمانی در ازبکستان است. مکان : تاشکند

قیمت:   80000 دلار

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
کد: 14000232

فروش کافه ی فست فود

 کافه فست فود (FAST FOOD) ، فروش فعلی فعلی (2 میلیون صوم ). همسایگان بسیار دوستانه هستند ،  ما از سال 2014 کار می کنیم. موقعیت کافه کنار جاده ، روبروی مسجد بودومزور ، یک منطقه مسکونی. در نزدیکی دفتر اسناد رسمی ، دانشگاه و دانشگاه TATU ، ترافیک عالی است. در محله هیچ رقیبی !!! تراس تابستانی. مساحت 24 مترمربع ، طبقه 1 ساختمان 4 طبقه.
مکان : تاشکند

قیمت:   29000 دلار

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
کد: 14000231

مزرعۀ انگور

 مزرعۀ تولید شراب به وسعت 20 هکتار در 25 کیلومتری تاشکند متعلق به شرکت خصوصی با سرمایۀ ثبتی 800 ملیون صومی( هشتاد هزار دلار) . تمام اسناد ، مجوزها و  حسابرسی ها کامل است. شرکت متعلق به یک نفر است و به صورت فوری قابل انتقال است.  
مکان : تاشکند

قیمت:   2470000000 صوم ( حدود 240 هزار دلار)

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
کد: 14000230