This post is also available in: Русский (Russian)

دربارۀ ما

ثبت آگهی شرکت ها

برای گسترش و صادرات محصولات و تولیدات ایرانی به جمهوری ازبکستان با بیش از سی میلیون نفر جمعیت ، وجودِ یک بانک اطلاعاتی تخصصی جامع در این بازار بسیار لازم می باشد. بانک اطلاعاتی جامع از شرکت های تولیدی یعنی دسترسی سریع و مستقیم بازرگانان و تولید کنندگانِ ازبک که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند .

غالبِ مشتریان به دلیل عدم دسترسی به اطلاعاتِ مفید وعدم آشنایی به زبانِ فارسی سراغِ تولیدکنندگان کشورهای دیگر مانند ترکیه، هند یا چین می روند در صورتیکه ایران به دلیل دسترسی نزدیک جغرافیایی و کیفیتِ خوبِ محصولات و قیمتِ بسیار رقابتی مطمئناً گزینۀ بسیار مناسب تری برای خرید خواهد بود. چنانچه تجربۀ این سالها به ما ثابت کرده است در این بازار بین المللی اگر بازرگانان و صنعت گرانِ ازبک از محصول یا خدمات شما اطلاع داشته باشند بی تردید به سراغ شما می آیند .

اطلاع رسانی به زبانِ روسی

نیاز به اطلاع رسانی در زمینه های متعدد از جمله بخش تولید، تجارت و خدمات به زبان روسی برای مشتریان ازبک ما را بر آن داشت تا اقدام به طراحی سایت تخصصی به دو زبان فارسی و روسی نماییم. این پرتال ضمن تبلیغات و شناساندن توانمندی های اقتصادی و صنعتی تولید کنندگان کشورمان درصدد رشد صادرات تولیذکنندگان کشورمان به ازبکستان می باشد .

پورتالِ بخارا

پورتال بخارا نمایشگاهی مجازی از تولیدکنندگان ایرانی است تا محصولاتِ خود را به بازارِ تازه و رو به رشد ازبکستان معرفی کنند. شما می توانید با معرفی تولیدات خود در این پورتال که توسط همکاران ما به زبان روسی ترجمه می شود دایرۀ مشتریان خود را فراتر از مرزهای ایران توسعه دهید تا مشتریان و تجار ازبک با محصولاتِ تولیدی شما آشنا بشوند. این پورتال در اغلب فضای مجازی ازبکستان مرتبط با موضوع تبلیغ می گردد و بازدیدکننده های فراوانی از سراسر ازبکستان دارد.

هدف ما در این مجموعه ، ارائۀ اطلاعاتِ درست و مفید ، مشاوره ها و راهــنمایی های تخصصی در زمینۀ تجارت ، سرمایه گذاری، صادرات و واردات است. همچنین در صورتِ تمایل متخصصین و کارشناسان محلی ما می توانند مطالعۀ بازار و تهیۀ طرح توجیهی برای کسب و کار ِ مد نظر شما در ازبکستان را در اسرع وقت انجام دهند.

خدمات ما
تبلیغات :

ثبت آگهی شرکت و محصولاتِ شما در سایتِ بخارا به  زبان روسی . سایت بخارا در اغلب فضای مجازی تجاری ازبکستان تبلیغ می شود و از بازدید کنندگان بسیاری برخوردار است. شما به این صورت می توانید به صورت خلاصه تولیدات و کسب و کار خود را برای بازرگانان، واردکنندگان،تولیدکنندگان و علاقه مندان ازبک معرفی و تبلیغ کنید.

بازارسنجی :

بازار سنجی بازارِ ازبکستان برای محصولات شما جه برای صادرات و چه برای تولید در ازبکستان توسط کارشناسان حرفه ای و شرکت های بازاریاب . امکان استفاده از وام های تولیدی و اعتباری موسسات و بانک ها و معافیت های مالیاتی و امتیازات ویژه که دولت ازبکستان به بخش خارجی برای سرمایه گذاری می دهد.

تهیۀ طرح توجیهی:

تهیۀ طرح توجیهی برای سرمایه گذاری و تولید در ازبکستان با توجه به شرایط ،قوانین و قیمت های بازار برای محصول شما. شما می توانید قبل از ورود به ازبکستان بازار را ارزیابی کرده و با توجه به ریسک سرمایه گذاری و برگشت سرمایه تصمیم به تولید یا صادراتِ محصول خود بگیرید .

طراحی سایت به زبان روسی:

طراحی سایتِ اینترنتی به زبان های روسی و یا ازبکی برای شرکت و محصولاتِ شما به صورتِ تخصصی و با دامینِ .uz که باعث می شود بازدیدکنندگان و مراجعین به سایت شما بیشتر شده و بتوانند به صورت تخصصی با محصولاتِ شما در سایت آشنا بشوند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید خدمات ما را مطالعه کنید .

همچنین شما می توانید محصولاتِ خود را به صورت مستقیم در سایتِ اتاق ایرانی معرفی کنید.