ثبت شرکت در ازبکستان

تاسیس یک شرکت جدید در یک کشور خارجی اگر از مقررات ، نکات و نیازهای محلی آگاهی نداشته باشید ، می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. تیم حرفه ای حسابداران و وکلای ما می توانند شما را در این روند راهنمایی کرده و شرکت مورد نظر شما را در ازبکستان تاسیس نمایند. ثبت شرکت در ازبکستان بیش از 1 هفته طول نخواهد کشید ، که شامل ثبت شرکت در اداره مالیات ، صندوق بازنشستگی ، کمیته آمار و افتتاح حساب بانکی است

نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ازبکستان

امروزه، شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین شکل قانونی انجام تجارت در جمهوری ازبکستان است.

[قانون جمهوری ازبکستان در مورد شرکت های مسئولیت محدود و شرکت های تضامنی]

شرکت با مسئولیت محدود یک نهاد تجاری است که هم میتواند توسط اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی و هم توسط شهروندان ازبکستان و هم شهروندان سایر کشور ها از جمله ایرانیان تاسیس شود.

بنیانگذاران یا سهامداران شرکت ال ال سی مسئولیتی در قبال تعهدات و همچنین ضررهای مربوط به فعالیت های شرکتها بیش تر از ارزش سهام خود متحمل نمی شوند.

مقدار سرمایه تایید شده شرکت ازنظر قانونی محدودنیست، این سرمایه توسط موسسان و سهامداران ال ال سی مشخص می شود. اندازه سرمایه مشخص شده در اسناد تشکیل دهنده نمی تواند بیش از یک سال پس از تاریخ ثبت شرکت باشد. سهام می تواند به صورت وجه نقد و همچنین به صورت مالکیت تعیین شود. تعداد موسسان یا سهامداران می تواند از 1 تا 50 شخص حقیقی ویا حقوقی باشد.

مالیات سود سهام برای افراد غیر مقیم [اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی] 10%

مالیات سود سهام برای شهروندان ازبکستان [افراد محلی و اشخاص حقوقی محلی] 5%

خدمات ما برای ثبت شرکت عبارت است از:

1.    مشاوره برای انتخاب بازرس یا حسابدار مالیاتی یا وکیل

2.     رزرو و تعییین نام تجاری شرکت در لحظه سفارش

3.    تهیۀ اسناد مرتبط با فعالیت شرکت

4.    دریافت کد مالیاتی

5.    ارائۀ اسناد به مرجع ثبت

6.    افتتاح حساب بانکی

opening company